Elnökök
Sánta Balázs
2009. 07. 29. · Hócipő 2009/15
A bal felső képet a múltkor hoztuk Medvegyevről. Szemlátomást Oroszország új irányvonalát keresi, amely a már mellette álló francia elnöknek is nehezen sikerült, amikor tavaly majdnem rádőlt az újságírókra. A japán pénzügyminiszter viszont csak motyogott, majd lemondott. Bush ugyan nem ivott annyit, mint a világ másik felének kései ura, s nem is kellett zenekarokat vezényelnie ahhoz, hogy badarságokat mondjon. Putyint csak azért tettük az összeállításba, mert szemlátomást ő is fizetni készül.
- Akkor most megnézzük Pisát!

- Egy rendőr is elengedne!

- Kedves szakék... szakik!

- Józanul? Irakban?

- Ez itt a Popocatepetl twist...

- A Bourbontól mindent elfelejtettem.

- Az egyiket vigyétek el!

- A hadsereg szemlátomást velem van.

- Túl sok vizet ittam a gyógyszerre.

- Van itt egy-két lyuksógor!

- Nem Vlagyimir! Vodka!

- Jól van, megyek!
Sánta Balázs
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Sánta Balázs
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/21 • X. 8. – X. 21.
Para-Kovács Imre a Zsolti bácsi kifejezés tömegpusztító fegyverként történő alkalmazásáról, amelyet még nem tiltott be az ENSZ
Nagy Bandó András Kossuth téri beszéde: Leltár
Váncsa István: Marokkóban rendőrsorfallal háborúznak, aki kórházakat akarnak, nem stadionokat, minálunk meg telefonos appot töltenek le
Smuzewitz Ilona: Andi díszpolgárságot kapott, holott Lölő Nobel-díjat is vehetett volna neki nőnapra
Farkasházy Tivadar: miért akarná a brit titkosszolgálat lejáratni Orbánt, ha azt megteszi magától mindenféle külső segítség nélkül is?
Havas Henrik jelentése a Karmelitából, avagy hogyan döntötték el, ki álljon ki párbajra Magyar Péter ellen
Dési János: három Göncz Árpád-történet
Lendvai Ildikó a gyermekvédelemről rémhíreket terjesztők elleni megtorlásról
Verebes István: Hat örkényiáda
A Heti Kamu ott volt, amikor Semjén Zsolt hazánkba berepülő ukrán drónokat és sárkányrepülőket lőtt
Selmeczi Tibor a krumplibogarat pusztító poloskákról
2025/21 • X. 8. – X. 21.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
