Gyere ki!
Sánta Balázs
2008. 05. 21. · Hócipő 2008/11

- Szerva itt, ficam ott!

- Ha csak egy szarvhosszal is, de megelőzlek!

- Hüp-hüp-hüp barbatrükk!

- Ugye mindenki jól vaxolt?

- A kötény kettőt ér!

- Mit nézel, erre rövidebb!

- Hé, ne fuss lesre!

- Hátha beválogat Kati néni!

- Te, az nem a Lipcsei Peti?

- Kergessetek már gyorsabban, így soha nem érem utol az élmezőnyt!

- Földönfutásban jók vagyunk!

- Most kezdj el csapkodni a kezeiddel!

- Ahogy Tiger Woods tanította!

- A jóga is sport!

- Az ér, ha megcsiklandozom?
Sánta Balázs
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Sánta Balázs
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/10 • V. 7. – V. 20.
ORBÁN ÉVEKIG FALAZOTT MATOLCSYNAK!
Para-Kovács Imre: már várja, hogy Magyar Péter emlőssel szexeljen, ukránoknak kémkedjen és idős asszonyokat gázoljon a zebrán
Váncsa István: Szép hazánkban a veszélyhelyzet olyan, mint egykoron a szovjet és a magyar nép barátsága: örök és megbonthatatlan!
Smuzewitz Ilona: Balsors akit Weber tép – aki szerint nem pontosan így van a Himnusz szövege, annak át van mosva az agya!
Farkasházy Tivadar: hatezer éves a Hócipő
Havas Henrik sajtó alá rendezte a karmelitában Orbán főművét, a Háború és békét
Dési János lebuktatja magát, hogyan csinálta ki a magyar sertésexportot, amikor tudósított a titokban tartott sertéspestisről
Verebes István előzetes riportja a 2026-os választások után a Parlamentből távozó fideszes politikusokról
A Heti Kamu megtudta: Kövér László véletlenül saját magát is kitiltotta az Országgyűlésből
Selmeczi Tibor: dübörög a jólét, ha akad aki megveszi az 5500 forintos lángost is!
2025/10 • V. 7. – V. 20.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
