Rendszerváltást!
Sánta Balázs
2009. 02. 11. · Hócipő 2009/03
Van az úgy, hogy a régi toldozott-foltozott rendszerek bemondják az unalmast. Az elmúlt hetekben egymás után döglöttek be az adóhivatal, az egészségbiztosító, az ex-Matáv, és az E-on hálózatai. Úgy látszik, hazánkban egy rendszerfrissítés, egyetlen kábel elszakadása vagy húsz centi hó mindent megzavarhat. Ideje lenne legalább egy technológiai forradalmat csinálni!
- Az OEP tiszteletére kereszteltük el!

- És számítógép nélkül miért nem találod, hogy melyik
gyógyszer hol van?

- Kedves versenyzők! Már csak egy óra van hátra
az adóbevallások beküldéséig!

- Ezt elfogadják adóellenőrzéskor?

- Melyik az az egy, amelyiknek a végét átvágták Szekszárdnál?

- Áramszünet még csak-csak, de netet még nem csinálsz kurblival!

- Ég a gyertya, ég, aki lángot látni akar, Vas vagy Zala
megyébe költözzék!

- Tudod, hány tonna hús rohad most a mélyhűtőkben?
Sánta Balázs
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Sánta Balázs
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/10 • V. 7. – V. 20.
ORBÁN ÉVEKIG FALAZOTT MATOLCSYNAK!
Para-Kovács Imre: már várja, hogy Magyar Péter emlőssel szexeljen, ukránoknak kémkedjen és idős asszonyokat gázoljon a zebrán
Váncsa István: Szép hazánkban a veszélyhelyzet olyan, mint egykoron a szovjet és a magyar nép barátsága: örök és megbonthatatlan!
Smuzewitz Ilona: Balsors akit Weber tép – aki szerint nem pontosan így van a Himnusz szövege, annak át van mosva az agya!
Farkasházy Tivadar: hatezer éves a Hócipő
Havas Henrik sajtó alá rendezte a karmelitában Orbán főművét, a Háború és békét
Dési János lebuktatja magát, hogyan csinálta ki a magyar sertésexportot, amikor tudósított a titokban tartott sertéspestisről
Verebes István előzetes riportja a 2026-os választások után a Parlamentből távozó fideszes politikusokról
A Heti Kamu megtudta: Kövér László véletlenül saját magát is kitiltotta az Országgyűlésből
Selmeczi Tibor: dübörög a jólét, ha akad aki megveszi az 5500 forintos lángost is!
2025/10 • V. 7. – V. 20.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
