Malőr a TV2-ben

Varga Ferenc József
2020. 02. 26. · Hócipő 2020/05
Az álarcban éneklő sztárok műsora után a híradót is lekoppintotta a TV2, így legújabb kiadásaikban már objektív tájékoztatást is hallottak a nézők. Nemrégiben például erős kritika érte a gyenge forintot, sőt, ez ügyben egy független(!) pénzügyi szakértőt is megszólaltattak.



A népszerű kereskedelmi tévé nézői igencsak meglepődtek azon is, hogy Marsi Anikó a Tényekben az ellenzéket igazolta a kormány szüntelen sorosozásával kapcsolatban. Gönczi Gábor nagyot nézett, amikor súgógépéről egy, a migránsseregeket cáfoló, majd egy Orbán vagyontalanságáról szóló hírt kellett felolvasnia. A Médiahatóság vizsgálatot indít az ügyben, és többórás elsötétítés, valamint milliós bírság terhe mellett fennáll a veszélye, hogy a teljes hírszerkesztői kollektívát menesztik, az új hírolvasóknak pedig álarcban kell megjelenniük.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/12  •  VI. 3. – VI. 16.
Para-Kovács Imre: a történelmet hidraulikus emelővel és kokárdával tanító Czinyiné kinevezése a Védvonal élére jól jelzi, mennyire gondolják komolyan Smuzewitz Ilona: Sulyok nem mond le, hiszen ő együttműködésben verhetetlen, ezért tették oda, nem ő tehet róla, hogy közben változott a kormányfő Farkasházy Tivadar Hont András ezer forintjáról, amit az 500 millió mellé kapott adományként Havas Henrik végigveszi Orbánnal, mihez kezdjenek a légiósok nélkül kiüresedő felcsúti stadionnal Váncsa István a szurkolók kétlaki életéről, és a győzelmet követően Párizsban kitört forradalomról Dési János szerint ha a leköszönő kormány tagjai tegeződve kérnek számon egy új minisztert, akkor azt miért nem egy lakatlan szigetről tehetik csak? Juszt László furcsállja, hogy pont a diktatúra megszűnése döntötte be az egyetlen ellenzéki napilapot A Heti Kamu megtudta, hogy Balog püspök azért lobbizott ea kegyelem megadásáért, mert rollerezve őt is leterítette egy vérnyúl és napokig azt se tudta, mit csinál! Selmeczi Tibor alig várja, hogy Tóth Gabi együtt lépjen fel Sulyok Tamással egy búcsúban.
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.