2010. 05. 06.
Igaz, hogy a benzinár történelmi magasságban van, de legalább az euró történelmi mélyponton.
2010. 05. 05.
Pintér Sándor kijelölt belügyminiszter nem gondolja, hogy Gergényi Péter volt budapesti rendőrfőkapitány törvénytelenül járt volna el a 2006-os tömegoszlatásokkor. Hozzátette: Gergényi esetleges felelősségének megállapítása az ügyészség dolga lesz. A vizsgálat során rekonstruálják majd a zavargásokat és az oszlatást.
A 2011 végén befejeződő digitális átállás 800 ezer háztartást érint, amelyek ma a földfelszíni televíziós adást kizárólag analóg módon fogják. Vagy átállnak a digitális vételre, vagy élnek a lehetőséggel, és belépnek egy csodálatos világba: a televízió nélkülibe.
2010. 05. 04.
Ismét történelmi csúcson a hazai benzinár! Jó érzés benne élni a történelemben, tudni, hogy most már hetente-kéthetente történelmi időket élünk.
A nemzeti ügyek politikáját képviseli a leendő kormány, mert a választók voksaikkal megdöntöttek egy rendszert - mondta Orbán Viktor, megerősítve, hogy még inkább történelmi időket élünk. A Hócipő által meghirdetett emelt szintű külön történelem érettségi egyetlen feladata: akkor most milyen rendszert fogunk építeni?
2010. 05. 03.
Horváth Csaba, az MSZP főpolgármester-jelöltje 2013-ra ingyenes közösségi közlekedést ígér a budapestieknek. A nyugdíjasok, a gyermekek, a kismamák, a katonák, tűzoltók és matrózok további kedvezményként minden utazásnál 300 forintot kapnak a járművezetőtől.
Navracsics Tibor visszaadja a megszüntetett vasúti szárnyvonalakat a magyar embereknek. Még azokat is visszaszerzi, amelyeket a Gyurcsány-Bajnai-kormány hazavitt magának, vagy off-shore-cégekben tüntetett el.
2010. 05. 01.
Ott vagyunk az Európa Liga döntőjében, mert ilyen jók vagyunk mi, magyarok. Még azt is megpróbáljuk megbocsátani Gerának, hogy nem elég alázatos a holland másodosztályban már bizonyított, szuperzseni Koeman kapitánnyal.
Görögország bejelentette, hogy ha Európa országai nem segítik meg őket, úgy visszaveszik tőlük a demokrácia intézményét. Szenvedjenek csak királyok alatt, vagy fizessenek! Állítólag egy közép-európai ország leendő kormánya már közölte, juszt sem fizet!
2010. 04. 30.
A Hócipő nem tud választani, hogy a hét végén a május elsejét, a ballagókat vagy az anyákat ünnepelje, és mert senkit nem akar megsérteni, ezért továbbra is Orbán Viktort ünnepli.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/13  •  VI. 17. – VI. 30.
Para-Kovács Imre: én nem hazudok pénzért, nem nyalom a kormány seggét, a most leépített cselédsajtó nem kollégám, az övéik Kínában meg Oroszországban vannak Kéri László: Orbán egy órára belátta, hogy „mindennek van határa”. Hátha újabb vereségek hatására ezt egy délutánra, vagy egy napra is belátja! Smuzewitz Ilona: a Fidesz nem veszített, csak nem nyerte meg a választást Váncsa István alig várja, hogy hazánk elérkezzen az Orbán-féle szuverenitás állapotába, hogy az univerzum összes országát jól tökön rúghassuk Farkasházy Tivadar elképzelte Orbánt, ahogy egy bunkerből nézi az aranykonvoj kísérőinek csak Bin Ladenéhez hasonlítható elfogását Havas Henrik Orbán kérésére megírta a volt kormányfő, rettegő fideszeseknek szóló levelét Dési János: így rúgtak ki három perc alatt a Népszavától Lendvai Ildikó: Mikor szólnak Orbánnak? A Heti Kamu megtudta, hogy Sulyok Tamás az elmozdítása elleni tiltakozásul az íróasztalához láncolta magát. Kimentése folyamatban van!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.