Babyboom

Varga Ferenc József
2015. 01. 07. · Hócipő 2015/01
Gyurcsány Ferenc után Orbán Viktor is gyesre megy – jelentette be a Miniszterelnöki Hivatal. Mint ismeretes, a volt miniszterelnök felesége, Dobrev Klára hamarosan új taggal bővíti a Gyurcsány famíliát, s a babával Gyurcsány Ferenc marad majd otthon, anélkül, hogy felvenné a gyest. A kormány hadüzenetnek vette a bejelentést, s válaszul Orbán Viktor maga lett állapotos, tehát az új Orbán-babát is ő fogja megszülni.


A gyest állítólag felveszi, s ha igazak a kiszivárgott információk, az újszülöttnek szánt első ajándék egy kisebb futballpályával kiegészített családi ház lesz. Orbán Viktor kijelentette: szeretné, ha ikreket szülhetne, így eggyel több magyar állampolgárral gyarapodhatna az ország, nem utolsósorban pedig több gyes járna utánuk.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/18  •  VIII. 26. – IX. 8.
Para-Kovács Imre: Ha egyszer azt mondják, hogy visszaszerzik, akkor én el is hiszem... hogy meg vagyon ígérve! Váncsa István örül a Balatonra betelepülő német nyugdíjasoknak, ők ugyanis itt herdálják el tartalékaikat, és hozzák az igényszintjüket is! Smuzewitz Ilona megtudta, az áradó Tisza miatt apad a Duna, és már száraz lábbal lehet átkelni a zokogó fideszesek könnyeiből eredő folyón is Farkasházy Tivadar kevesli a NER-telenítést, hiszen ami marad nekik az így is százszor több, mint ami a túlélőiknek jut Havas Henrik megtudta Orbántól, hogy máris megbukott a Tisza, mert ő a helyükben 100 napa alatt már rég lecsukta volna Rogánt, Matolcsyt, meg saját magát is Dési János szerint a napi 24 órás közösségi médiás készenélt igenis megér négymilliárdot A Heti Kamu megtudta: Tiborcz István is pályázott a Nemzeti Vagyon­visszaszerzési Hivatal élére, hiszen mindenkiről tudja, hogyan keletkezett a vagyona Selmeczi Tibor az egészséges életmódról, amikor az egész napos böjtölést egy kis szénhidráttal jutalmazzuk este
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.