Megtalálták a fideszes aranyvonatot!

Ürmös Zsolt
2015. 09. 02. · Hócipő 2015/18
Szenzáció! Felcsút mellett megtalálták a magyar aranyvonatot! A hírek szerint több mint száz méter hosszú, páncélozott kocsikból álló kisvasút több milliárd forint értékű kincset és Gucci táskát rejthet magában. Szakértők szerint a most megtalált aranyvonat nem azonos az 1945 májusában az amerikai hadsereg birtokába került magyar aranyvonattal.


Ez a szerelvény 2010 környékén indult el útjára a KÖZGÉP telephelyéről, és magyar közpénzeket, valamint EU-s támogatásokat szállított ismeretlen cél felé. Szemtanúk legutóbb 2014 áprilisában látták egy gánti kőbányába behajtani. A rendőrség senkinek sem ajánlja, hogy megközelítse a szerelvényt, mert könnyen lehet, hogy Simicska Lajos aláaknázta azt.
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/7  •  III. 25. – IV. 7.
Para-Kovács Imre: Nyet, nyet, nyet! – avagy könnyen tanácsolnak itt sem lévő orosz titkosszolgák ál-önmerényletet, ami nélkül nem garantálnak semmit! Váncsa István: aranymedál és fülbevaló formájában kéne árulni Matolcsy 30 milliós klotyóját Smuzewitz Ilona: a mundán asztrológia szerint a világ felett álló tranzit-iker karmapontok fényszöggel támogatják Rákay Philip kozmikus tolmács feleségének lovagkeresztjét Farkasházy Tivadar: az árnyékkormányozók és a padfestők miatt elbukható 10-20 egyéniről, meg a Fidesz által garantált nagy semmi jelentette biztonságról Havas Henrik megtudta a Karmelitában, min bukott meg, hogy Von der Leyen és Magyar Péter személyesen, együtt bontsanak ukrán zászlót Juszt László szerint a politikusi gerinc az a rugalmas szerkezet, amely bármilyen irányba hajlik, de sosem törik Dési János feljegyezte a fideszes gyűlés után egy kocsmába betérő Joshua Ha-Nocri szavait A Heti Kamu megtudta: Mészáros jachtjai, a Rose d’Or és a Lady MRD is a Hormuzi-szoros felé vették az irányt, Trump repülőgép-hordozóit támogatni Selmeczi Tibor fogadalma: Nem eszünk ukrán gyarmatlevest!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.