Pappá szentelhetik a politikusokat
Ürmös Zsolt
2019. 09. 25. · Hócipő 2019/20
Kövér László kijelentése után, miszerint a lelkészek és plébánosok felelőssége is, hogy a hívek megfelelő pártra szavazzanak, Semjén Zsolt bejelentette, hogy a kormány javaslatára a választási kampányok idejére pappá szentelhetik a kormánypárti politikusokat.
Mint a miniszterelnök-helyettes elmondta, a plébánosok és lelkészek sajnos nem mindig tudják pontosan közvetíteni a kormány üzeneteit, ezért a legpraktikusabb, ha a kampány idején az adott településen a keresztyén értékek mentén indított fideszes polgármester- vagy képviselőjelölt tartja meg a szentmiséket, keresztel, vagy gyóntatja a gyülekezet szavazókorú tagjait. Az így tehermentesített lelkészek a kampány alatt plakátokat ragasztanak, és imádkoznak majd a Fideszes politikusok lelki üdvéért.
Ürmös Zsolt
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Ürmös Zsolt
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/14 • VII. 2. – VII. 15.
Para-Kovács Imre: Az én hazám nem lehet ellenzékben. Kormányon sem, mert a haza nem a NER. A haza önök és én!
Váncsa István: Be akarták tiltani, de nem sikerült, nem azért, mert elkúrták, hanem mert a földindulás nem betiltható!
Smuzewitz Ilona: Ha még néhány napig megy a kampány, kb. négyszáz millió magyar ember és nő szavazott volna a Voks2025-ön!
Farkasházy Tivadar: A világon az ausztrál kormányfőnek lehet a legtöbb birkája. Utána Orbán jön a sorban.
Havas Henrik megtudta, hogy Szijjártó portyázói szerzik be a Xanaxot a Karmelita számára, nem olcsó közvetítőkön keresztül
Nagy Bandó András: Üzenetek a melegvagyok.hu oldalról • Dési János: Pride-történet 1908-tól napjainkig
Selmeczi Tibor: Mészáros nem is zebrát akart venni, hanem fekvőrendőrt, csak nem jutott eszébe a szó
Lendvai Ildikó: Orbán szerint civilizált ország vagyunk? Eddig ez nem tűnt fel!
Verebes István receptje valóságrealityhez: hogyishívják, izémizé és mittudomén
Demszky Gábor a szovjet katonák disznótartási fortélyairól
A Heti Kamu megtudta: Lázár megszüntette a késéseket, leszereltette a vasútállomások óráinak mutatóit
2025/14 • VII. 2. – VII. 15.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
