Úgy maradt

Varga Ferenc József
2010. 04. 21. · Hócipő 2010/08

Több millió forintra pereli az egyik kereskedelmi csatornát egy sajóbábonyi férfi. A 36 éves Kozmás János egy bűnügyi riport során nyilatkozott a csatorna egyik tényfeltáró magazinjának. A nyilatkozat előtt kérte, ne mutassák arcát, és a hangját is torzítsák el. A tévé munkatársai kipixelezték az arcát és elmélyítették a hangját, majd megcsinálták az interjút, és elsiettek. János arca azóta is ki van pixelezve, és továbbra is az irracionálisan mély hangon beszél.




Az orvosok szerint kicsi az esély, hogy a férfi visszanyerje a szereplés előtti arcát és hangját, a tévécsatorna ugyanakkor peren kívüli megyegyezésre törekszik, és ígéretet tett: visszaalakítják Jánost eredeti állapotába.

HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/17  •  VIII. 12. – VIII. 25.
Para-Kovács Imre: Szerencsére nem mindenki élte úgy az életét, hogy az elmúlt 16 év összes mocsokságát és trükkjét érzékelte, holott konkrétan ellopták a jövőnket! Váncsa István: épp ideje, hogy a Mesterséges Intelligencia egyre okosodjék, mivel dicső fajunk egyre hülyül Smuzewitz Ilona megtudta, hogyan rontotta el a klímát a kormány Farkasházy Tivadar: Orbán Tusványoson azt kiáltotta, hogy Előre!, holott középkori uralkodók még többnyire azt kiáltották, hogy Utánam! Havas Henrik nyilvánosságra hozza Orbán még nem publikált videóját, melyben bocsánatot kér Dési János: A cső a saját farkába harap Lendvai Ildikó megfejtette a Fidesz üzemzavarát: egyszerűen túlmelegedtek Majláth Mikes László a legnagyobb nyilas író, Nyírő stílusában búcsúzik a köpcöstől és a súlytalantól A Heti Kamu megtudta: Matolcsy György és Ádám is menekülni fog az RTL új realityjében, a Hajszában! Selmeczi Tibor Kína legszebb tartományában él: a belső Ferencvárosban
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.