15 év Hócipőben - avagy 150 címlap sztori

15 év Hócipőben

A Hócipő első címlapja 1989 októberében az MSZMP utolsó kongresszusát köszöntötte, annak kezdete előtt...

Egy kis időutazásra invitáljuk. Tekintse meg majd 150 címlapunkat, tekintsen vissza magára és az országra, miért lelkesedtünk, min bánkódtunk nevettünk vagy háborodtunk fel. Önnek melyik volt a kedvence? A Mocskos Télapó? A Rettenetet keltő levestészta? A Vissza vissza? A Szocialista uralkodók? Koba és Iljics? Göncz Árpád +ÁFA? Pető Iván nyakkendője? Kokó monoklija? Orbán traktora, dakota lova, kézcsókja vagy koronája? Akar 15 évet fiatalodni? Itt a soha vissza nem térő alkalom!

Ha kíváncsi valamely címlapra nagyobb felbontásban is, nosza, kattintson rá!



1989
   
         
     



1990
   
         
   
         
   



1991

   
         
   
         
     



1992

   
         
   
         
   
         
       



1993

   
         
   
         
   
         
       



1994

   
         
   
         
   



1995

   
         
   
         
   



1996

   
         
   
         
   
         
     
 



1997

   
         
   
         
     



1998

   
         
   
         
   



1999

   
         
   
         
   
         
       



2000

   
         
   
         
     



2001
 
   
         
   
         
   
         
   



2002
 
   
         
   
         
     



2003
 
   
         
   
         
   
         
       



2004
 
   
         
   
         
   
         
   

Folytatása következik
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2026/13  •  VI. 17. – VI. 30.
Para-Kovács Imre: én nem hazudok pénzért, nem nyalom a kormány seggét, a most leépített cselédsajtó nem kollégám, az övéik Kínában meg Oroszországban vannak Kéri László: Orbán egy órára belátta, hogy „mindennek van határa”. Hátha újabb vereségek hatására ezt egy délutánra, vagy egy napra is belátja! Smuzewitz Ilona: a Fidesz nem veszített, csak nem nyerte meg a választást Váncsa István alig várja, hogy hazánk elérkezzen az Orbán-féle szuverenitás állapotába, hogy az univerzum összes országát jól tökön rúghassuk Farkasházy Tivadar elképzelte Orbánt, ahogy egy bunkerből nézi az aranykonvoj kísérőinek csak Bin Ladenéhez hasonlítható elfogását Havas Henrik Orbán kérésére megírta a volt kormányfő, rettegő fideszeseknek szóló levelét Dési János: így rúgtak ki három perc alatt a Népszavától Lendvai Ildikó: Mikor szólnak Orbánnak? A Heti Kamu megtudta, hogy Sulyok Tamás az elmozdítása elleni tiltakozásul az íróasztalához láncolta magát. Kimentése folyamatban van!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.