Elérkezett az idő!

2005. 10. 26. · Hócipő 2005/22

Elérkezett az idő, hogy fegyverbe fogjunk a gyilkos szárnyasok ellen! Amerika nem habozott, rögtön jó példával járt elöl, és bebizonyította, hogy még a médiasztárokat sem kímélik. Röviddel a világméretű járvány elindulása után leradírozta a föld színéről a Szezám utca Nagy Madarát, a Kengyelfutó Gyalogkakukkot, Csőrikét és Snoopy "Peanuts" álnéven tevékenykedő háziszárnyasát. A tüntető óvodai csoportokat rohamrendőrők szállították el Disneylandbe, ahol kutyuskák, egérkék és macikák kárpótolták őket az elszenvedett sokkért. A további indulatok megfékezésére azért fontosnak gondolták, hogy emlékbélyeg-sorozatot adjanak ki a szeretett, ám potenciális vírushordozó egyedekről. Magyarország megértéssel és belátással fogadta az amerikai akciót, s mivel itt is hatékonyan akarnak védekezni a gyilkos epidémia ellen ezért haladéktalanul likvidálták Kukorit és Kotkodát a sárisápi 2-es számú baromfitelepen.

HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/22  •  X. 22. – XI. 4.
Para-Kovács Imre: olyan a miniszterelnök öröme a budapesti Trump–Putyin találkozó kapcsán, minta ő adhatná kölcsön a kéglit egy pornóforgatáshoz Váncsa István végiggondolta, mi okozna nagyobb bonyodalmat hazánkban: az orosz gázcsap vagy a kocsmai sörcsap elzárása? Smuzewitz Ilona a Hatvanpuszta-központú, oktatásmentes társadalomról Farkasházy Tivadar a magyar szuperligáról: Kornisról, Esterházyról, Spiróról, Kertészről, és a Krasznahorkai–Tarr párosról Havas Henrik jelenti a Németh Szilárd részvételével rendezett tuskóhúzó-versenyről Dési János kiszámolta, hogyan lehet kihozni 1200 forintból az állami gondozottak napi 3000 kalóriáját, 62 gramm fehérjéjét és a nyomelemeket Verebes István új találmánya: a politikai szimplifikátor A Heti Kamu megtudta: a magyar kormány hiteles fotókkal rendelkezik arról, hogy Magyar Péter egyszer Varga Juditot varanggyá változtatta Selmeczi Tibor egy Krasznahorkai-mondat felolvasása közben megfőzött egy egész gyerektáborra!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.