Az én babám trafikos

Hócipő szerkesztőség
2013. 07. 24. · Hócipő 2013/15
Bár a sokak által korántsem tisztelt ház a nyárra bezárt, s hamarosan Orbán is készülődik a Sándorpalotába, nem akartuk olvasóinkat megfosztani a honatyák élményétől, hogy júliusban és augusztusban csak a hőségtől kóválygó parlamenti őrséget lássák, amint Kövért keresik, hogy most kire vigyázzanak, és kit távolítsanak el. Ezért bespájzoltunk, és most, valamint a következő számban tovább gyönyörködhetnek Lázárban, Rogánban, s majdan Kövérben.




- A te haverod jól megszedte magát!


- Mert változtattam a mondatomon: ahány trafikod van, annyit is érsz!


- Most meg az uniós pénzek is hozzád tartoznak!


- Patika, föld, trafik, mit szólnál, ha a levegőt is elvennénk tőlük?


- Miről szavazunk?


- Nem mindegy? Gyere, nyaralunk egy kicsit!


- El innen!


- De hová?

Fotó: Vörös Szilárd
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/23  •  XI. 5. – XI. 18.
Para-Kovács Imre a zebegényi haláltökök bekerüléséről a szuverenitásvédelmi aranykönyvbe Váncsa István mindannyiunk keze belelóg a bilibe, csak kormányzó urunk húzta ki a magáét és azzal mutat a jövőbe Smuzewitz Ilona: Orbán megmutatta, hogy Magyar Péter egyedül vonult az Andrássyn, ráadásul a járdán, amihez lezárás sem kellet Farkasházy Tivadar a Hazugok Órájáról, avagy mi van, ha szembejönnek a vitathatatlan számok a tényeket szakmányban lazán kezelőkkel? Verebes István: a „Nem állunk jól” számos árnyalatáról Havas Henrik a Fővárosi Állatkert Hatvanpusztára költöztetéséről, melyhez Mészáros cége épít új iparvágányokat Dési János: a hét Zsolti Bácsi esete a Mesterséges Intelligenciával Lendvai Ildikó Forradalmi Hatósági Napokat ünnepel A Heti Kamu megtudta: azonnal megindul a nyomozás a Louvre-t kirabló Magyar Péter ellen, amint megérkeznek a bizonyítékok: a Temuról rendelt francia koronázási ékszerek Selmeczi Tibor legjobb savlekötő-receptjei!
GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.