Portugál barátok közt

Megyesi Gusztáv
2009. 09. 01.
Veszélybe került a magyar-portugál világbajnoki selejtező közvetítése. Az RTL-Klub kérte a labdarúgó szövetséget, hogy jövő szerdán 21 óra 30 perckor kezdődjék a mérkőzés, ám a szövetségi kapitány ragaszkodik a 20 óra 45 perces kezdéshez, ekkor viszont a Barátok közt című szappanopera megy a csatornán. Úgy nézett ki, hogy tényleg nem lesz élő közvetítés, ám mint kiderült, az RTL-Klub hajlik a kompromisszumra.Hócipő: Miért ragaszkodnak a fél tízes kezdéshez?
RTL-Klub: Mert a Barátok közt című sorozat csak ekkor ér véget. Ezt kétmillió ember nézi, nem csaphatjuk be őket.
Hócipő: Lehet, hogy ezen a meccsen dől el a válogatott világbajnoki szereplése. Ronaldo, Deco, Nani; vajon sikerül-e feltartóztatni őket? A kérdésre élőben várja mindenki a választ.
RTL-Klub: Kérdéseink nekünk is vannak: Mi lesz Kertész Vilmossal? Az igaz, hogy Valter kezdi visszaszerezni Claudia bizalmát, de vajon Linda tényleg nem sejti az igazságot a barátnőjéről?
Hócipő: Jó, de Cristiano Ronaldo nem mindennap jön Magyarországra.
RTL-Klub: Magdi anyus se mindennap zuhan le a lépcsőn.
Hócipő: Látom, önök teljesen kompromisszumképtelenek.
RTL-Klub: Téved. Mi fölajánlottuk Erwin Koeman úrnak, hogy elfogadjuk a 20:45-ös kezdési időt, ha ő is teljesíti szerény kérésünket.
Hócipő: Mi volna az?
RTL-Klub: Hogy helyet szorít a csapatban Magdi anyusnak és Kertész Gézának. Mereven elzárkózott.
Hócipő: Logikus. Magdi anyus sérült, Kertész Géza pedig a legutóbbi részekben végig a padon ült.
RTL-Klub: Pedig így egy időben élvezhette volna a nagyközönség a magyar válogatott és a magyar barátok játékát. Sőt, továbbmegyek.
Hócipő: Hová?
RTL-Klub: Felajánlottuk portugál barátainknak, hogy Cristiano Ronaldo, Pepe és Nani egy-egy részben szerepelhet a sorozatban. Ronaldo megkapta volna dr. Balogh Nórát, Nani és Pepe Magdi anyust, a többieket pedig szeretettel vártuk volna szombaton a Nagytétényi úti szereplőválogatáson. 33 E jelzésű busszal a Jókai utcai megállóig kell menni. Nem vállalták.
Hócipő: Azért ezt is csak önök merik megcsinálni. A TV 2 nem tenne ilyet a Debrecen BL-meccseivel.
RTL-Klub: Én nem volnék ebben olyan biztos. Mit gondol, miért cserélte le a TV2 a Jóban rosszban szinte egész stábját? A Lyon-meccsen ne csodálkozzék majd, ha Pongrácz doktor megy el a szélen, és Dombi Tibor operál.
Megyesi Gusztáv
legolvasottabb cikkei
legolvasottabb cikkei
Megyesi Gusztáv
legfrissebb cikkei
legfrissebb cikkei
HÓCIPŐ AZ ÚJSÁGOSNÁL
2025/10 • V. 7. – V. 20.
ORBÁN ÉVEKIG FALAZOTT MATOLCSYNAK!
Para-Kovács Imre: már várja, hogy Magyar Péter emlőssel szexeljen, ukránoknak kémkedjen és idős asszonyokat gázoljon a zebrán
Váncsa István: Szép hazánkban a veszélyhelyzet olyan, mint egykoron a szovjet és a magyar nép barátsága: örök és megbonthatatlan!
Smuzewitz Ilona: Balsors akit Weber tép – aki szerint nem pontosan így van a Himnusz szövege, annak át van mosva az agya!
Farkasházy Tivadar: hatezer éves a Hócipő
Havas Henrik sajtó alá rendezte a karmelitában Orbán főművét, a Háború és békét
Dési János lebuktatja magát, hogyan csinálta ki a magyar sertésexportot, amikor tudósított a titokban tartott sertéspestisről
Verebes István előzetes riportja a 2026-os választások után a Parlamentből távozó fideszes politikusokról
A Heti Kamu megtudta: Kövér László véletlenül saját magát is kitiltotta az Országgyűlésből
Selmeczi Tibor: dübörög a jólét, ha akad aki megveszi az 5500 forintos lángost is!
2025/10 • V. 7. – V. 20.




GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT
Képaláírásaink a képzelet szüleményei, nem a rajtuk szereplők mondták. • A Hócipő hírei álhírek. • A Képzelt riportok álinterjúk, nem az azokban nevesített személyek szólalnak meg bennük. • Legyen résen: oldalunkon a valódiak mellett alkalmanként álhirdetések is előfordulnak • A Föld gömbölyű.
